На СТО - Фрунзе, єдина в Харкові електронна вимірювальна система - "CAR - O - Soft Vision X3", яка з точністю до міліметра вимірює геометрію кузова за допомогою електроніки. Зробити кузовний ремонт з високою якістю можна тільки там, де є усе необхідне сучасне устаткування і високоякісні матеріали, використовуються передові технології, досить серйозна майстерність працівників. Стапель для ремонту кузовів шведської компанії CAR - O - LINER є одним з кращих стендів у світі. Вона дозволяє працювати як з легковими автомобілями, так і з мікроавтобусами, мінівенами, позашляховиками і іншими кузовами. Потужний 10-ти тонний тяговий випрямляч дозволяє відновлювати не лише кузови, але і рами автомобілів після найскладніших ДТП.

Кузовний стапель CAR - O - LINER має унікальну електронну вимірювальну систему, що забезпечує відновлення ушкоджень кузова з точністю до міліметра. Виміри можна вести по усіх трьох геометричних осях. Якщо вам все ж не вдалося уникнути неприємного інциденту на дорозі та Ви вибираєте автосервіс, в якому Ви ремонтуватимете свій автомобіль, рекомендуємо Вам звернутися на нашу станцію технічного обслуговування. Тут Ви зможете отримати консультацію з усіх питань, пов'язаним з ремонтом Вашого автомобіля. Наші співробітники проконсультують Вас про технологію ремонту, складності, термінів ремонту і його вартості.


Ми маємо усе необхідне устаткування для виконання високоякісного кузовного ремонту будь-яких автомобілів, незалежно від міри їх ушкодження і гарантуємо 100% відновлення геометрії кузова автомобіля на стапелі "Car - O - Liner" в строгій відповідності технологічним картам заводів-виготівників. Саме наявність найсучаснішого устаткування дозволяє нам робити такі заяви. Для нас не існує вироку, зробленого в інших автомайстернях Вашому автомобілю, "Відновленню не підлягає", після виконання кузовного ремонту кожному клієнтові ми видаємо комп'ютерний роздрук вимірів контрольних точок до і після ремонту.

Автомобільні фарби на воді De Beer

De Beer Refinish є частиною компанії Valspar bv, раніше відомої як De Beer Lakfabrieken B.V.. Компанія була заснована в 1910 році та з 1951 року займається виробництвом автоемалей для кузовного ремонту. У 1980 році був відкритий завод в місті Лелистад і тепер ми забезпечуємо нашою продукцією понад 100 країн світу. У 1982 році почалося виробництво систем змішування фарб, услід за яким в середині 2000 року було запущено виробництво продуктів на водній основі. З січня 2007 року на території ЄС набула чинності директива, що регулює зміст летких органічних сполук (VOC). Щоб відповідати сучасним вимогам і нормам компанія De Beer Refinish однією з перших розробила набір так званих гнучких матеріалів - систему приготування і підбору емалей 900 серій на водній основі й серії HS420 3000. Нині компанія робить повний асортимент продуктів, які відповідають стандарту VOC.

З 2004 року компанія є частиною Valspar Corporation U.S.A., Valspar Corporation є однією з найбільших компаній - виробників лакофарбної продукції у світі. Заснована в 1806 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Міннеаполіс, США. Маючи більш ніж 80 заводів для виробництва продукції зі штатом, що налічує понад 9500 службовців, компанія Valspar задовольняє потреби світового ринку в широкому асортименті фарб і матеріалів для кузовного ремонту.

Секрет успіху: надійність, якість, економічність

Фарби на водній основі повністю задовольняють умови норми викиду летких органічних речовин. Безпека для довкілля вдалося досягти, завдяки низькому вмісту різних розчинників в складі. Але, це не в якому випадку не означає меншу якість. Високі показники стійкості до механічної, фізичної або хімічної дії - незаперечні. Анітрохи не складніше стало усувати ушкодження покриття, будь то "чистий" колір або "металевий".

Варто зазначити про значну економію коштів і, що саме головне - часу, при використанні фарб De Beer на водній основі. Ця фарба характеризується швидким випаром і висиханням, що дозволяє скоротити час, що витрачається на фарбування автомобіля. Зменшення витрати матеріалів досягається за рахунок високої криючої здатності та незначна кількість компонентів, що міститься в готових сумішах.
Записатися за телефоном: (057)758-83-08.