Акція-фаворит: попереднє замовлення Н6 третього покоління та JOLION продовжено до 31 грудня 2021 року.

01.09.2021

Хороші новини від бренду HAVAL! Cприяючи подальшому розвитку інтелектуальної мобільності в Україні, адже попит на високотехнологічні новинки HAVAL H6 та Jolion постійно зростає та моделі розкуповують ще до появи в автосалоні, компанія-імпортер продовжує дію вигоди при попередньому замовленні HAVAL H6 третього покоління та HAVAL JOLION до 31 грудня 2021 року!

Акція стала справжнім фаворитом серед споживачів, адже окрім вигідних умов придбання, вона пропонує унікальну можливість створення автомобіля за власним смаком. Завдяки персоналізованому підбору авто через онлайн-конфігуратор користувач може підібрати колір, інтер’єр та конфігурацію відповідно до індивідуальних побажань. Окрім цього, попередньо ознайомитись з HAVAL JOLION та HAVAL H6 можна онлайн за допомогою реалістичного 3D-огляду моделі на сайті haval-ukraine.com без необхідності відвідувати автосалон.

В рамках акції модель HAVAL JOLION можна замовити у виробництві із вигодою 20 000 грн.*, а HAVAL Н6 третього покоління – із вигодою 30 000 грн.** Відзначимо, що не лише з точки зору вигідної пропозиції, а перш за все завдяки технологічному оснащенню нові моделі викликають великий інтерес користувачів.

На відміну від попередніх продуктів компанії GWM, обидві новинки побудовані на новітній інтелектуальній модульній платформі LEMON, яка характеризується гнучкістю, високою продуктивністю, високим рівнем безпеки та більш легкою вагою. Завдяки цьому нові моделі HAVAL були всебічно вдосконалені з точки зору дизайну екстер’єру, пасажирського простору, інтелектуальності та безпеки, що віддзеркалюється у більш високій конкурентоспроможності продукту.

Модульність та висока гнучкість платформи дозволила побудувати модель JOLION із надзвичайно довгою колісною базою (2700 мм), яка забезпечує чудовий простір у кабіні. Висока продуктивність – ще одна характеристика, якій сприяє нова платформа. Завдяки покращеній структурі кузова була значно вдосконалена маневреність, керованість та комфорт всього автомобіля.

Розум і безпека – ключові технічні хайлайти нових моделей. Обидві моделі застосовують інтелектуальні технології та функції автономного водіння рівня L2, такі як повністю автоматичний паркувальник, система допомоги при русі в заторі, інтелектуальне управління в поворотах, система розпізнавання дорожніх знаків, адаптивний круїз-контроль, система екстреного гальмування (AEB), а також інші вдосконалені конфігурації, які гарантують безпеку водіння, забезпечуючи зручність для користувачів. 

Платформа LEMON також вирізняється більш легкою вагою. Завдяки покращенню структури та матеріалів вона робить продукти більш легкими, забезпечуючи оновлену конкурентоспроможність.  Для платформи LEMON застосовується термоформована сталь високою міцністю  на розрив 2000 МПа замість традиційної 1500 МПа. В результаті оновлення, вага Н6 третього покоління була зменшена на 100 кг, а економія палива збільшена на 14,5%, що дозволило досягти значного прогресу у порівнянні з моделями попередніх поколінь.

Дві абсолютно нові моделі HAVAL, створені на платформі LEMON є важливими візитівками компанії-виробника GWM, адже завдяки новітнім технологіям вони надають нове відчуття від водіння, тим самим покращуючи імідж автомобілів бренду.

Переконайтеся самі, купуючи новинку HAVAL, Ви отримаєте не просто автомобіль, а справжній гаджет. В інтер’єрі замість традиційного важеля перемикання передач Вас очікує ультрасучасний та зручний модуль перемикання, Вас також здивує дійсно великий сенсорний дисплей мультимедійної системи, а під час руху Ви оціните зручність кольорового проекційного дисплею W-HUD та бездротової зарядки для телефону.***

При купівлі автомобіля HAVAL Ви отримаєте гарантію від виробника 5 років або 100 000 км пробігу, а також 6 років гарантії на кузов.

*Під вигодою 20 000 грн. мається на увазі різниця в розмірі 20 000 грн. між регулярною ціною на модель HAVAL JOLION, яка встановлена на день придбання автомобіля, і спеціальною ціною на модель HAVAL JOLION, яка діє за умови попереднього замовлення автомобіля у виробництві і здійснення передоплати в розмірі від 30% вартості автомобіля. Термін поставки автомобіля становить до 120 днів. Пропозиція діє з 01.03. по 31.12.2021 року в офіційній дилерській мережі HAVAL. 

**Під вигодою 30 000 грн. мається на увазі різниця в розмірі 30 000 грн. між регулярною ціною на модель HAVAL H6 нового покоління, яка встановлена на день придбання автомобіля, і спеціальної ціною на модель HAVAL H6 нового покоління, яка діє за умови попереднього замовлення автомобіля у виробництві і здійснення передоплати в розмірі від 30% вартості автомобіля. Термін поставки автомобіля становить до 120 днів. Пропозиція діє з 01.03. по 31.12.2021 року в офіційній дилерській мережі HAVAL.

***Наявність опцій залежить від обраної конфігурації