Лімітована серія HAVAL H6 з автоматом за спеціальною ціною від 559 000 гривень!

25.10.2018

З нагоди презентації нової моделі HAVAL H6 в Україні і в світі діє спеціальна ціна на обмежений склад автомобілів HAVAL H6 в комплектації «Fashionable» за ціною 559 000 або 599 000 гривень для авто з двигуном на 163 к.с. або 190 к.с. відповідно, при цьому регулярна ціна для такої комплектації становить 581 400 та 618 450 гривень.

Модель Н6 ще до офіційної презентації в Україні викликала неабияку цікавість у автолюбителів. Ще б пак, адже новинка входить до найпопулярнішого сегменту кросоверів і має витончений дизайн, преміальне оснащення, високу якість матеріалів, повний набір систем безпеки та комфорту.

Комплектація HAVAL H6 Fashionable з лімітованої серії з двигуном 1,5л на 163 к.с. або 2,0 л на 190 к.с. та автоматичною преселективною трансмісією з мокрим зчепленням зовні відрізняється легко сплавними дисками на 18 дюймів та пропонує високий рівень оснащення, до якого входять:

  • Система без ключового доступу й керування, електронне ручне гальмо з системою утримання на підйомі, система старт-стоп, ЕКО-режим водіння, перемикання передач на кермі;
  • Фронтальні подушки безпеки;
  • Датчики дощу та світла, мультимедійна система, електропакет, автоматичний кондиціонер;
  • Системи допомоги і безпеки ABS, EBD, Brake assist, ESP, захист від перевертання, допомога при спуску і підйомі, пріоритет гальм, датчики тиску і температури в шинах.

Нагадаємо, що офіційні дилерські центри HAVAL вже відкрито у Києві, Харкові, Одесі та Запоріжжі. Запрошуємо на тест-драйв.

Детальна інформація на сайті www.haval-ukraine.com.