Haval H9

Завантажити брошуру Haval H9 в pdf

   Брошура Haval H9 в pdf

Потужний бензиновий двигун 4C20A

Номінальна потужність: 245 к.с., 180 кВт / 5500 об / хв
Максимальний крутний момент: 350 Нм / 1800-4500 об / хв

1. Двоканальний турбонагнітач
Вихлопні гази рухаються по двох симетричним магістралях, що дозволяє знизити взаємні перешкоди між зустрічними потоками. Двоканальний турбонагнітач покращує економію палива, збільшує потужність і крутний момент навіть на малих обертах.

2. Безпосереднє впорскування
Електронна система управління здійснює високоточний контроль впорскування, забезпечує максимально ефективне змішування і розпорошення палива повітряної суміші, тим самим покращуючи згорання, підвищуючи потужність двигуна і зменшуючи витрати палива.

Потужний дизельний двигун 4D20T

Номінальна потужність: 190 к.с., 140 кВт / 4000 об / хв
Максимальний крутний момент: 420 Н·м / 1400-2400 об / хв

1. Система нагнітання з 2-х турбін - Низького і високого тиску. Тандемне розташування двох турбін - високого і низького тиску - забезпечує кращу роботу двигуна в перехідному режимі і значно збільшує крутний момент на низьких швидкостях.

2. Паливна система високого тиску Common Rail з електронним управлінням. Використання паливної системи з електронним управлінням дозволило досягти максимального тиску палива 2000 бар, забезпечити стабільний тиск впорскування, змішування і розпилення палива повітряної суміші, а також знизити витрату палива.

HAVAL Н9 забезпечує плавний і елегантний рух на важкодоступних і небезпечних ділянках дороги.

Завдяки багатофункціональній системі управління повного приводу ATS, а також передовим технологіям, управління повним приводом стає більш зручним і стабільним для користувача, забезпечуючи кращу і більш легку керованість автомобілем.

6 режимів автоматичного контролю тяги і гальмування для досягнення максимальної прохідності: «АВТО», «4L», «Спорт», «Пісок», «Бруд», «Сніг».

АВТО режим
4L
Спорт режим
Пісок
Бруд
Сніг

Високотехнологічне оснащення - гарантія повної безпеки

Конструкція кузова високої жорсткості

Haval H9 забезпечує високий рівень активної і пасивної безпеки. Конструкція кузова високої жорсткості, надміцна рама, поворотні важелі з функцією поглинання удару, подушки безпеки, багатоточкові ремені безпеки з переднатяжителями, система контролю тиску в шинах (TPMS), а також система контролю та інформування втоми водія, забезпечує максимальну безпеку водія і пасажирів.

Блок поглинання ударів являє собою тонкостінну металеву конструкцію, яка легко деформується при ударі, що дозволяє ефективно поглинати енергію зіткнення на малих швидкостях, запобігаючи пошкодження каркаса кузова автомобіля.

Вентильовані гальмівні диски діаметром 330 мм збільшують ефективність гальмування, покращують охолодження системи і мають велику зносостійкість.

Багатоважільна залежна задня підвіска

Значно зменшує різноспрямовані сили, що виникають під час руху, сприяє підтримці заданої траєкторії, забезпечуючи при цьому відмінну плавність ходу під час прискорення і гальмування.

Незалежна передня підвіска з незалежними поперечними важелями

За рахунок поглинання поперечних сил руху підвіска забезпечує щільний контакт шин з поверхнею, що підвищує стійкість автомобіля в різних дорожніх умовах. Поперечні важелі можуть змінювати кут розвалу коліс, зменшуючи поверхню кочення і знос шин.

8-ступінчаста автоматична коробка передач ZF з можливістю ручного перемикання

Нова 8-швидкісна інтегрована автоматична коробка передач 8HP, що була спроектована як більш легка, встановлює нові стандарти гнучкості, ефективності та економії. Діапазон крутного моменту від 300 до 1000 ньютон-метрів робить 8HP ідеальним партнером для всіх задньопривідних і повнопривідних автомобілів.

У порівнянні з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, нова 8-ступінчаста автоматична коробка передач ZF не тільки має більш високий коефіцієнт передачі 7,05, а також забезпечує значне поліпшення характеристик і економію палива. Економія палива може становити близько 6%.

Трансмісія заснована на інноваційній конструкції зубчастих коліс з чотирма планетарними зубчастими передачами і п'ятьма елементами переключення, призначеними для значного зниження внутрішніх втрат від опору, в той час як сучасні системи торсіонних демпферів в гідротрансформаторі покращують економію палива і зменшують викиди CO2. Нова автоматична коробка передач з 8-ма швидкостями забезпечує надзвичайно короткий відгук і час перемикання нижче порога сприйняття. Це означає, що можливі подвійні зміни і прямі багаторазові перемикання передач.

Системи допомоги і захисту

Всебічний захист подушок безпеки

Для максимально ефективного захисту водія і пасажирів автомобіль оснащується фронтальними подушками безпеки, передніми бічними подушками безпеки, а також шторками безпеки по всій довжині бічних вікон.

Електронна система стабілізації ESP Bosch 9-го покоління.

Система забезпечує рух автомобіля по заданій траєкторії, запобігаючи заносам, підвищуючи керованість і безпеку.

Система адаптивного освітлення (AFS)

Це багатофункціональна і високотехнологічна система, яка адаптує головне освітлення під різні дорожні умови, підвищуючи безпеку водіння.

Система допомоги при зміні смуги руху (LCA)

Під час руху радари системи здійснюють моніторинг сусідніх смуг на відстані до 70 метрів позаду автомобіля. Якщо в зоні дії радара з'являється рухомий на великій швидкості транспортний засіб, і відбувається небезпечне зближення, то на одну з передніх дверей, система виводить попередження, що зміна смуги руху в даній ситуації є небезпечною.

Система попередження про поперечне рух ззаду (CTA)

У разі появи в зоні дії радара автомобіля (перешкоди), що рухається в поперечному напрямку (праворуч або ліворуч), система виводить попередження для водія на одну з передніх дверей.

Система оповещения о съезде с полосы движения (LDW)

В случае непреднамеренного съезда с занимаемой полосы движения, система посылает водителю сигнал предупреждения, призывающий вернуться в занимаемую полосу движения, повышая безопасность управления.

Система оповіщення про з'їзд з смуги руху (LDW)

У разі ненавмисного з'їзду з займаної смуги руху, система посилає водієві сигнал попередження, що закликає повернутися в займану смугу руху, підвищуючи безпеку управління.

Зовнішній вигляд


Динамічна бічна лінія

Хромована решітка радіатора

Унікальний дизайн фар

Бічні підніжки з підсвічуванням

Вертикальні світлодіодні задні ліхтарі

Інтер'єр

Інтер'єр

Якісні матеріали обробки, інтелектуальні технології, просторий салон і продуманість в деталях забезпечують високий рівень комфорту для водія і пасажирів.

Інтер'єр

Клімат-контроль з незалежним регулюванням температури зон водія, переднього пасажира та другого ряду сидінь.

Інтер'єр

Система очищення повітря зручно вбудована в тильну частину центральної консолі, яка також виконує функції підлокітника та боксу для зберігання речей.

Система включає в себе такі інноваційні технології, як комбінований фільтр з активованими вугіллям (HEPA), іонізатор повітря і датчик пилу. Доповнюючи один одного, компоненти системи швидко усувають шкідливі хімічні речовини, частинки пилу, мікроби, летючі органічні компоненти, сторонні запахи, що містяться в повітрі і покращують якість повітря в салоні.

Триколірні світлодіодні лампи, вбудовані в елементи декоративного оздоблення приладової панелі і в ніші дверей, роблять освітлення салону більш яскравим, приємним і м'яким. Власник може вибрати колір підсвічування відповідно до індивідуальних вподобань.

Інтер'єр

Оздоблення салону з натуральної шкіри (Nappa), сидіння водія і пасажира комплектуються функцією масажу і вентиляції. Просторий і комфортабельний салон створений, щоб задовольнити потреби найбільш вимогливого водія і пасажира. Внутрішня організація простору в салоні продумана в деталях. В інтер'єр органічно і зручно вбудовані численні місця для зберігання особистих речей, а об'єм багажного відділення може бути збільшений одним натисканням кнопки.

Інтер'єр

3-й ряд сидінь складається в співвідношенні 50/50 в рівну підлогу, збільшуючи обсяг багажника до 747 л. Кнопка в багажному відсіку дозволяє складати і розкладати сидіння одним натисканням. Сидіння 2-го ряду складаються вручну в співвідношенні 40/60. Для захисту речей, що знаходяться в багажнику, передбачена розсувна шторка.

Параметри

Скачати прайс Haval H9 в pdf

Двигун
ТипБензиновий, з безпосереднім уприскуванням і двоканальним турбонаддувом , з подвійною системою зміни фаз газорозподілу на впуск і випуск (VVT)Diesel Common Rail, двоступінчастим турбонаддувом і інтеркулером
Робочий об'єм, см319671996
Максимальна потужність, к. с./кВт/про/хв245/180/5500190/140/4000
Максимальний крутний момент Нм/об/хв350/1800-4500420/1400-2400
Експлуатаційні характеристики
траса9,47,8
Витрата палива (л/100 км) місто13,311,2
змішаний10,99,1
Розгін до 100 км/ч, з9,610,5
Максимальна швидкість, км/год180
Екологічний класЄвро 5
Ємність паливного бака, л80
Кількість місць7
Трансмісія, шасі
Тип кузова/конструкція кузовауніверсал/рамна
Тип приводуBorgWarner TOD задній/повний зі зниженою передачею
Коробка передачZF 8HP, автоматична 8-ми ступінчаста
Гальма передні/заднідискові вентильовані/дискові
Передня підвісканезалежна двоважільна
Задня підвісказалежна багатоважільна
Максимальна маса причепа (з гальмом/без гальма) (кг)2500/750
Розміри, маса
Розміри (довжина х ширина х висота) (мм)4856 х 1926 х 1900
Колія передніх/задніх коліс (мм)1610/1610
Колісна база (мм)2800
Дорожній просвіт (мм)206/235
Маса у спорядженому стані (кг)23572405
Повна маса (кг)29502950
Параметри геометричної прохідності
Кут в'їзду/з'їзду (°)28/23
Кут рампи (°)23
Кут перекидання (°)35
Кут подоланого підйому (°)26,5
Об'єм багажного відділення
Обсяг зі складеним 3-м рядом сидінь (л)747
Максимальний об'єм (зі складеними 2-м і 3-м рядами сидінь) (л)1457

Конфігурація

Скачати прайс Haval H9 в pdf


Комплектація автомобіля HAVAL H9 Super - Dignity Luxury
Двигун 2.0 i (245 л. с.) 2.0 d (190 л. с.)
Привід 4WD 4WD
Трансмісія 8 ст. АТ 8 ст. АТ
Регулярна ціна, грн. 2021 р. в. Х 1 216 511
Шасі і система рульового управління  
Передня підвіска незалежна двоважільна
Задня багатоважільна підвіска
Гідропідсилювач керма
Передні/задні вентильовані дискові гальма
Примусове блокування заднього міжколісного диференціала
Система адаптації до дорожніх умов: АВТО, 4L, ПІСОК, СНІГ, БРУД, СПОРТ
Зовнішнє обладнання  
Люк з електроприводом
Панорамний дах 12 978₴
Легкосплавні колісні диски
Антена на даху в формі акулячого плавника
Рейлінги на даху
Бічні підніжки
Накладка на задньому бампері з нержавіючої сталі
Дверні ручки в колір кузова з хромованими вставками
Датчик дощу
Передні безкаркасні стеклоочестители
Підігрів лобового скла в зоні спокою склоочисників
Задній склоочисник
Розетка для причепа 2 076₴
265/65 R17 Шини × ×
265/60 R18 Шини
Хромированая окантовка вікон
Внутрішнє обладнання  
Чорно/Сірий інтер'єр салону
Чорно/Коричневий інтер'єр салону
Сонцезахисні козирки з дзеркалами та підсвітленням
Стельові ручки
Обтягнуті стійки з ручками
Футляр для окулярів
Прикурювач / Попільничка / Підсклянник
Бардачок з замком і внутрішньою обшивкою
Шкіряне оздоблення керма
Регулювання рульової колонки в 4-х напрямках
Підігрів керма 2 596₴
Мультифункціональне кермо
Система Bluetooth®
Регульована підсвічування панелі приладів
Розетка 12В 2шт.
Розетка 220В 2 596₴
Алюмінієві накладки на педалі
Гачки для кріплення в багажному відділенні
Шторка багажника
Накладки на пороги з нержавіючої сталі з підсвічуванням
Підрульові пелюстки перемикання передач
7-ми дюймовий кольоровий бортовий комп'ютер
Інтегрований монітор
Комфорт та сидіння
Оббивка сидінь - Шкіра (PU) ×
Оббивка сидінь - Шкіра натуральна Nappa) ×
7-мі місцева версія
Підігрів передніх сидінь 2 076₴
Підігрів 2-го ряду сидінь 1 557₴
Сидіння з пам'яттю
Активні передні підголівники (SRS)
Електрорегулювання сидіння водія у 8-ми напр. вкл. поперекову підтримку
Електрорегулювання сидіння переднього пасажира 4-х напр. ×
Електрорегулювання сидіння переднього пасажира 6-ти напр. ×
Додаткова підтримка передніх сидінь
Передні вентильовані сидіння
Масаж сидінь
Передній центральний підлокітник
Регулювання сидінь 2-го ряду
Центральний підлокітник 2-го ряду з держателем чашки
Спинка сидінь 2-го ряду складається 60:40
Кріплення дитячих сидінь ISOFIX
Спинка сидінь 3-го ряду, що складається 50:50 в рівну підлогу
Ручне складання сидінь 3-го ряду ×
Електроскладиваніе сидінь 3-го ряду
Активна / пасивна безпека  
Фронтальні подушки безпеки – 2 шт.
Передні бічні подушки безпеки – 2 шт.
Шторки безпеки по всій довжині скління – 2 шт.
Передні ремені безпеки з преднатяжителями
Задні ремені безпеки з преднатяжителями
Антиблікове дзеркало заднього виду
Дзеркало заднього виду з автоматичним затемненням
Дитячі замки задніх дверей
Камера заднього виду з динамічною розміткою
Датчики паркування (4-і передніх - 4-і задніх)
Система моніторингу втоми водія
Дистанційне керування склопідйомниками
Центральний замок з датчиком швидкості
Автоматичне розблокування дверей при зіткненні
Запуск двигуна кнопкою
Система безключевого доступу
Смарт-ключ
Центральний замок з дистанційним управлінням
Автоматичексое закриття дверей при випадковому відкриття
Відкриття лючка бензобака з салону автомобіля
Автоматичне розблокування дверей з зупинкою двигуна
Антиблокування дверей при наявності ключа в салоні автомобіля
Система пошуку автомобіля
Складна енергопоглинаюча рульова колонка
TPMS - Система контролю тиску в шинах
ABS - Антиблокувальна система гальм
EBD - Система розподілу гальмівного зусилля
TCS - Протибуксовочна система
BA - Система екстреного гальмування
ESP - Система курсової стабілізації
HAC - Система допомоги при підйомі
RMI - Система захисту від перекидання
HDC - Система допомоги при спуску
Круїз-контроль
EPB - Електромеханічний гальмо стоянки
Система автоматичного утримання AUTO HOLD
Електрокерування програмами вибору місцевості: АВТО, 4L, ПІСОК, СНІГ, БРУД, СПОРТ
Система «Старт-стоп» (автоматична зупинка і пуск двигуна)
Система моніторингу "сліпих" зон з контролем дорожньої розмітки
CTA - Система попередження про поперечний рух ззаду
LDW - Система попередження про вихід зі смуги руху
Іммобілайзер, Протиугінна сигналізація
Мультимедійне обладнання  
Мультимедійна система, 8-дюймовий сенсорний РК-дисплей AM/FM,CD/MP3/MPEG4
USB-роз'єм, лінійний вхід AUX, слот для карти SD
Акустична система з 10 динаміками, включаючи сабвуфер і підсилювач звуку
Акустична система з 9 динаміками, включаючи підсилювач звуку × ×
Авторегулювання гучності звуку при підвищенні рівня шуму
Скло, Дзеркала  
Атермальне скло із захистом від ультрафіолету
Тонування всіх стекол крім передніх 1 038₴
Заднє скло з функцією розморожування
Склопідйомники з електроприводом, функцією "Auto" + Антизащемление
Бічні дзеркала з LED-повторювачами
Бічні дзеркала з електроприводом складання, регулювання і обігрівом
Пам'ять дзеркал заднього виду
Оптика  
Датчик світла
Біксенонові фари 25W × ×
Біксенонові фари 35W
Омивачі фар
Денні ходові вогні (DRL)
Електричні регульовані по висоті фари × ×
Функція адаптивного освітлення (AFS)
Передні і задні протитуманні фари
Додатковий стоп-сигнал високого розташування
Лазерна підсвічування простору біля дверей у вигляді логотипу Haval
Сигнальна система аварійного гальмування
Лампи для читання
Стельовий світильник
Підсвічування багажного відділення
Атмосферний підсвічування салону
Підсвічування педалей
Системи кондиціонування  
Трьохзонний клімат-контроль (водилель+пасажир+2 ряд сидінь)
Вентильований бардачок
Подвійний фільтр салону
Датчик зовнішньої температури
Система очищення повітря
Обдув 3-го ряду
Автоматична система запобігання запотівання лобового і бічних стекол
Системи попередження  
Попереджувальний сигнал про не пристебнуті передніх ременях
Попереджувальний сигнал про прочинених дверях
Система попередження про перевищення швидкості 120 км/год

* ціна без урахування додаткових опцій